Hakkımızda

Markanıza veya firmanıza özel kurumsal hizmet sağlayarak binlerce promosyon ürün ve alternatiflerini pratik çözüm, ekonomik sunum ve en uygun fiyatlarla servis ediyoruz. Şirketimiz, Saygı Promosyon markası ile promosyon sektörüne yönelik ürünlerin başında gelen plastik kalem imalatçısı olup, aynı zamanda sahip olduğu 3000'i aşkın promosyon ürün çeşidi sayesinde ithalatçı kimliği ile ön plana çıkmaktadır.

Bunun yanı sıra tüm baskı teknolojilerini kendi bünyesinde bulunduran şirketimiz 2011 yılından itibaren günümüze kadar bu alanda birçok yatırım yapmaya devam etmiştir. Şirketimiz gerek ithalat, gerekse üretimini yaptığı çok sayıda ve gruptaki promosyon ürünlerinin satışını müşteri memnuniyeti odaklı sürdürmektedir. Kurumsal yapıya sağlamış olduğumuz hizmet geçmişi ve kazandığımız güven sayesinde aynı zamanda Türkiye’nin dört bir yanındaki reklam ajanslarına hizmet vermekteyiz.

Marka bilinirliğini arttırma araçları arasında yerini alan promosyon faaliyetlerinizde sizlere her gün güncellenen ve gelişen en kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlarla sunmak için çalışıyoruz.